Probleem kompensatsiooniga JÄRG - juura.ee

Probleem kompensatsiooniga JÄRG

Aare 10.09.2004 15:05 (20 aastat tagasi)

Andsin avalduse ja lisasin sinna ka punkti, et tahan saada ka kompensatsiooni vastavalt töölepingule. Üteldi mulle, et maksavad lõpparve ilusasti välja aga kompensatsiooni ei saa. Selgus, et juhataja oli samuti alles jätnud esialgse lepingu. Nüüd tahab tuginedes sellele rahasid mitte maksta. Praeguse seisuga on olemas kaks lepingut samast kuupäevast. Kui ma teen avalduse töövaidluskomisjonile, milline võib olla lahendus?

Teine Aare 11.09.2004 11:37 (20 aastat tagasi)

Uhh, kus nüüd esitas raske küsimuse. Eesti Vabariigi Töölepingu Seaduse §17. Töötaja jaoks soodsaima sätte kohaldamine Sätete vastuolu korral kohaldatakse sätet, mis on töötaja jaoks soodsaim. See võiks olla üks lähtekohtadest, kui seda seal kontekstis kasutada saab.

Aare 11.09.2004 18:29 (20 aastat tagasi)

Ma tean, et raske küsimus. Ma isegi imestan, kuidas nii läks? Samas on see, et mul on hetkle kaks kehtivat töölepingut. Kui tööandja keeldub kompensatsiooni maksmast, siis äkki maksab töötasu ka teise lepingu järgi :-)?Ma ise vaatasin ka seda paragrahv 17, kuid kas see kehtib ka kahe erineva lepingu puhul. See äkii pigem mõeldud ühe ja sama lepingu raames? Kujutan ette, et kerge see ei saa olema. Kõik ettepanekud on oodatud. Tänan

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.