Probleemne naaber

Mimmu 12.01.2018 12:05 (9 kuud tagasi)

Mure järgnev- naaber on peaaegu juba kaks aastat meie perele terrorit korraldanud. Pidevad peod nii öisel kui ka päevasel ajal. Ähvardamised vägivallaga, kortermaja ümbruse ning trepikodade lagastamised. Oleme nii ühistuga kui teiste naabritega partulli kutsunud nii öösel kui päeval. Saanud kirjutada avaldusi, teda on korduvalt trahvitud rahu rikkumise eest. Samuti on saanud vestelda omanikuga. Omanik lubas ta välja visata kuid ei teinud seda. Lisaks omanik ei maksa makse üüritulult ega ka neil pole üürilepingut. Kuna see olukord rikkub väga tugevalt meie pere rahu. meie ja lapsed ei saa öösel magada, suurem laps ei saa õppida ning see pidev lärm on kõigile väga stressi tekitav. Lisaks ähvardamised, mis seavad meie turvalisuse ohtu. Samuti vandalism meie välisukse kallal. Küsimus siis selline, et kas meil on võimalik pöörduda kohtu poole nt mitte varalise kahju hüvitamiseks (kuna olukord mõjub meie pere tervisele ja rahule) või kas saab nõuda kohtu kaudu üürniku vahetamist?

Hannes 12.01.2018 12:39 (9 kuud tagasi)

Kas politseis on trahvinud ja ka menetluse alustanud? Kui selle kohta on olemas dokumentaalsed tõestused, siis maja korteriomanikud võivad pöörduda kohtusse ja nõuda omanikult korteri võõrandamist. Selleks peavad aga kõik korteriomanikud seda soovima ja koosolekul otsuse vastu võtma. Kuna sundvõõrandamine on seaduses viimane abinõus, siis peavad kõik asjad dokumentaalselt ja hästi tõestatavad olema. See, kas omanik maksab makse või mitte, ei puutu antud juhul küll kuidagi asjasse. Mittevaralist kahju hüvitatakse ainult sel juhul kui te näete pealt oma lähedase jõhkrat tapmist ja saate sellest trauma - muudel juhtudel saadab kohus teid pikalt.

B. 15.01.2018 07:51 (9 kuud tagasi)

Üldkoosolek saab teha otsuse nõuda omanikult korteri sundvõõrandamist, kui otsuse poolt on üle poolte kaasomanikest (mitte lihtsalt koosolekul viibijatest). Otsuse peab korteriomanik täitma mõistliku aja jooksul (nt 3-6 kuud). Edasi läheb see otsus kohtusse. Kui omanik eelistab oma korteri sundmüüki üürniku vahetamisele, siis tulebki need sammud ette võtta.

1stms.creditunion 24.01.2018 14:34 (8 kuud tagasi)

Kas teil on vaja kiiret laenu oma finantsprobleemide lahendamiseks ja ettevõtte juhtimiseks? Laenutage laenu 3000 kuni 150 000 000-le järgmises valuutas ($), (€) ja (£) laenudele, siin pakume laenude kõiki liike. Investeerimislaenud, isiklikud laenud, kinnisvaralaenud. Me võime aidata teie äri või projekti madala intressimääraga laenuintressiga 2%. Kui olete huvitatud laenu saamisest, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks E-post: 1stms.creditunion@gmail.com

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.