Koondamine

Kalle 16.03.2020 09:04 (17 paeva tagasi)

Tere. Kas töötaja ja tööandja saavad kokku leppida koondamises? Kui saavad, siis kuidas tõlgendada töölepingu lõpetamist: kas § 79 kui poolte kokkulepe või § 89 kui koondamine?

fima 16.03.2020 16:06 (16 paeva tagasi) vasta...

saab kokku leppida töölt lahkumises, see on kahepoole, aga koondamine on ühepoolne. Sellega kaasnevad ka erinevad tulemid, näiteks töötuabirahad jne.

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
 _____     __   __  __    __   __   __  
|  __ \\   \ \\/ // \ \\ / //  \ \\/ // 
| |  \ ||   \ ` //   \ \/ //    \ ` //  
| |__/ ||    | ||     \  //      | ||   
|_____//     |_||      \//       |_||   
 -----`      `-`'       `        `-`'   
                                        

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.