eelmüügi leping

pille 22.07.2007 21:35 (17 aastat tagasi)

Minu korterit osta soovinuga tegime Lepingueelsete kavatsuste protokolli korteri müügilepingu sõlmimiseks.Lepingus olid kindlad tähtajad ja ka mõlema poolsed tunnistajad.Kõik kinnitasid allkirjadega lepingud.Ostja maksis ka deposiidi.Lepingu tähtaja lõpust on möödunud viis kuud kuid ostja pole suutnud maksta ülejäänud raha.Leping algusest on ta kasutanud korterit.Notarjaalne tehing on tegematta.Kas pean talle raha tagastama kui ma ei soovi enam ostjale korterit müüa,sest ta pole nii pikka aega suutnud korterit osta.

l 22.07.2007 21:38 (17 aastat tagasi)

pead muidugi.

:) 23.07.2007 04:45 (17 aastat tagasi)

ei pea tagastama! kuna ta ei pidanud lepingust kinni ja käsiraha tagasi eka ei maksta - ka see punkt peaks lepingus sees olema ju!

vot nii! 23.07.2007 05:33 (17 aastat tagasi)

samuti peab tasuma sulle selle 5 kuu eest mil kautas korterit aj kui in sisi likvideerima või tasuma võimalike kahjustuste likvideerimise eest aj san remondi k inni maksma! ja tagasi maksma ei pea sina tal emidagi ju!

sdf 23.07.2007 09:16 (17 aastat tagasi)

Tänases Postimehes on pikk lugu selliste notariaalselt koostamata eellepingute tühisusest, olgu nende pealkirjaks Protokoll või mis iganes.

Muffin 27.07.2007 22:16 (17 aastat tagasi)

sa pead tegutsema vastavalt lepingule. Kui seal oli kirjas et tähtajaks väljaostmisle kaotab klient oma sissemaksae, siis ei pea sa talle midagi maksma. Ja üüri pole õigust nõuda, kui just ei leppinud kokku sel viisil.

!! 29.07.2007 15:18 (17 aastat tagasi)

kui polnud jah mingeid kokkuleppeid siis tee ettepanek korter vabastada teatud ajaks ja kui ei ole vaba sisi otsi jõumehed ja tee korter tühjaks.. mingu oma kolaga kus tahab!

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.