Elatis

Naine 21.06.2009 21:55 (15 aastat tagasi)

Tere. Kohus suurendas elatist ja juba sellest kuust ehk 12 juunist. Millal peaks isa lapsele selle raha juurde maksma kui ta oli ise suurendamisega nõus? Saada olev summa on küll 500 krooni ringis kuid asi seegi. Ja millal ma võiksin kohtutäituri poole pöörduda selle summaga. Aitäh abi eest!

no 21.06.2009 22:24 (15 aastat tagasi)

kasvõi kohe kohtutäituri juurde

l 22.06.2009 07:20 (15 aastat tagasi)

Kui ta oli ise suurendamisega nõus siis ehk ei peakski täituri juurde minema. Ka stõesti inimlikumalt ja omavahel kokkuleppele jõudes enam üldse asju ei aeta.

... 22.06.2009 08:15 (15 aastat tagasi)

kui eelnevalt välja mistetud elatisraha maksmine käis juba täituri kaudu siis loomulikult tuleb ka see us kohtuotsus nüüd täiturile edastada koo suue avaldusega. muidu võib kujuneda olukord, ku smees küll jah tasub seda suuremat elatist ja teeb seda ühe maksena täituri kaudu ja kuna täituril puudub teave uuest kohtuotsusest siis lähevad rahaasjad lihtsalt sassi ja täitur võib pidada seda 500 eek ettemaksuks.. samas tõesti, kui mees vabast tahtest ise seda 500 eek ei hakanud maksma ja naine pidi selle kohtu kaudu nõudma siis.. ma ei nimetaks seda 500 eek elatise suurendamiselt mehe nõusolekul küll suuremehelikuseks - mehel lihtsalt oli häbi nii väikeses umma pärast vast kembelda..

mnjaa 22.06.2009 10:08 (15 aastat tagasi)

kui kohtuotsus mõlemal poolel käes (see võtab aega max kuu) siis lähed kohtuotsusega kohtutäitri poole , ise arvutad annad arvud talle ja tema peab kontolt kinni, ka tagasiulatuvult sellest hetkest kui kohtusse andsid avalduse

11 22.06.2009 15:38 (15 aastat tagasi)

jumal hoidku. parem kui mees laseks kohe terve palga naisele kanda.

jandsa 22.06.2009 15:51 (15 aastat tagasi)

küsijale-kas oleks teil võimalik selgitada täpsemalt kuidas te seda elatist suurendasite,ma mõtlen neid asjade käiku.minul on ka kohtu kaudu mõistetud välja lapsele elatis so.juba 2004 a.summas 1240.- nüüd see miinimum natuke suurem tahaks seda summat suurendada aga ei tea millest alustada. äkki oleks võimalik seletada seda asjade käiku ja kulutusi.ette tänades.

jandale vastuseks 22.06.2009 18:06 (15 aastat tagasi)

saada mulle meili aadress, saadan sulle näidise. lembit.tammaru@hot.ee

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.