kohtutäituri nõue

Renee 6.11.2017 06:58 (10 kuud tagasi)

tere Mure siis järgmine.Võtsin paar aastat tagasi mogo oü käest auto peale laenu.3500 euot.Tasusin seda iga kuiselt tagasi kuni üks kuu jäin maksimisega raskustesse.Seoses elukoha vahetusega polnud võimalik tasuda kuutasu.Järgmise maksega tuli tasuda aga juba hulka suurem summa ja nii ta jäi ka osaliselt tasumata.anti asi inkasosse kes hakkas siis nõudma põhisumma 3500 pluss intresside tasumist.see summa küündis pea 4000 euroni .laenu sain 3500 ära olin laenust maksnud 2600 ja nõue sitati siis uuesti 4000 euroni.nüüd on asi kohtutäituri menetluses kus lisandus veel kohtutäituri tasu 670 eurot pluss täitemenetlus algatamine 34 eurot.Kuidas peaksin käituma kust abi küsima et maksta ära aga mõistlik summa mitte see mida nõuavad.

A 6.11.2017 07:27 (10 kuud tagasi)

Aga kus enne olid, kui asi kohtutäituri kätte jõudis? Nüüd ei ole teha enam midagi, ainus võimalus on taotleda üksnes näiteks ajatamist.

Meelis 8.11.2017 18:51 (10 kuud tagasi)

Tere. Mure peaaegu sama. Sain sellise kirja: Teie vastu algatati 21.04.2006 täitemenetlus kohtutäitur ........... juures. Kahjuks on täitemenetluse nõue kuni tänase päevani rahuldamata. Seoses sellega oleme sunnitud jätkuvalt arestima Teie arvelduskontosid ning oleme sunnitud hakkama otsima uusi lahendusi arestitava vara olemasolu väljaselgitamiseks ja realiseerimiseks. Teeme Teile ettepaneku täitemenetluse nõue ajatada ja tasuda see osade kaupa, et saaksime selle täitemenetluse rahuldada ja lõpetada Teie vara arestimine, mis on koormav ja ebameeldiv kõikidele osapooltele. Palun võtke ühendust allolevatel kontaktidel meie menetlejaga, et täpsustada lõpetamata toimiku asjaolud ja sõlmida Teile sobilik maksekokkulepe. Oskab keegi nõu anda, et mis edast teha või peaks olema see võlg juba aegunud? Tänud vastajatele.

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.