Kas raviteenuse osutajad on KM-kohuslased?

V. 3.05.2019 10:37 (23 paeva tagasi)

Tere Küsimus teadjatele pealkirjas - kas Eestis on raviteenuse osutajad KM-kohuslased või mitte? Tänan

K 3.05.2019 14:23 (23 paeva tagasi) vasta...

Nii ja naa. Võivad olla ja võivad ka mitte olla olenevalt kas teenus on maksuvaba, 9%-ga või 20%-ga ja kas viimaste aastakäive ületab 40000. Käibemaksuseadus §16. Maksuvaba käive. 2) tervishoiuteenus tervishoiuteenuste korraldamise seaduse tähenduses ning valdkonna eest vastutava ministri määrusega kinnitatud nimekirjas nimetatud inimpäritolu elund või kude, inimveri või inimverest valmistatud verepreparaat ja rinnapiim; 2.1) hambatehniku poolt kutsealases tegevuses osutatav teenus ning hambaarsti või hambatehniku poolt võõrandatav hambaprotees;

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
           __   __   _    _      ___    
    ___    \ \\/ // | \  / ||   / _ \\  
   /   ||   \ ` //  |  \/  ||  | / \ || 
  | [] ||    | ||   | .  . ||  | \_/ || 
   \__ ||    |_||   |_|\/|_||   \___//  
    -|_||    `-`'   `-`  `-`    `---`   
     `-`                                

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.