Info tööajast puudub töölepingus

Anna 15.01.2019 13:11 (1 kuu tagasi)

tere! Minu töölepingus puudub info tööaja kohta, ainuke mis kirjas on et 8 tundi päevas ja 40 nädalas. Olemas viide, et info tööaja kohta on olemas töösissekorra reeglites. 5 aasta jooksul oli seal kirjas et töötame 9-17 kuid nüüd tegi tööandja need ümber ja kirjas on, et peame ka õhtu vahetuses töötama. Kas selline nõue on seadusjärgne?

Reelika 15.01.2019 23:06 (1 kuu tagasi) vasta...

TLS § 47 lg 4 - Tööandja võib tööaja korraldust ühepoolselt muuta, kui muudatused tulenevad tööandja ettevõtte vajadustest ja on mõlemapoolseid huve arvestades mõistlikud.//Kuivõrd vajadus sellise asja järgi on..kuivõrd mõlemapoolseid huve arvestati ja kuivõrd mõistlik see on..seda öelda ei oska.

Anna 22.01.2019 09:35 (28 paeva tagasi) vasta...

Tänan, Reelika!

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
 _    _      ___    __    __   __   __  
| \  / ||   / _ \\  \ \\ / //  \ \\/ // 
|  \/  ||  | / \ ||  \ \/ //    \ ` //  
| .  . ||  | \_/ ||   \  //      | ||   
|_|\/|_||   \___//     \//       |_||   
`-`  `-`    `---`       `        `-`'   
                                        

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.