KÜ liikme võimalus viivitamata rikkuja välja saada

hädapätakas 5.08.2019 07:57 (5 kuud tagasi)

Millised on korteriomaniku võimalused teise korteri saririkkujast üürnik majast viivitamata välja saada, kui üürileandja välismaal ei tegutse, rikkumised kestavad aastaid. Sotsiaalpinnast sõltlasest probleemelanik keeldus. Juhatust pole, sundloodud kü tavamõistes ei toimi. Teenused ja arved toimivad, makstud, käivad üle üheainsa liikme. See toimib. Lisateavet vaja, siis saab. Aitäh.

myha 6.08.2019 07:58 (5 kuud tagasi)

Ega muud võimalust pole, kui pidevalt politsei kohale kutsuda, kes fikseerib olukorra ja siis alustada sundvõõrandamise protsessiga. Sellega ei pea KÜ tegelema, võib täiesti ka korteriomanik teha, aga ilmselt küsitakse teiste korteriomanike arvamust ka, et jutt liiga ühekülgne poleks.

hädapätakas 6.08.2019 11:52 (5 kuud tagasi)

Majas kaks ühesugust jäänud ongi. Siin ei saa keegi eladagi nende pärast. Mina kolmas käin ja hädaldan, sest neetult raske on ühe sõnaga midagi teha. Kusjuures ole kunagi arvanudki, et kellegi kodu kaotamine peaks kerge või lihtne olema. Aga seda ka mitte, et nendega samas majas ellu jäämine nii talumisrohke peaks olema. Aitäh, lähen siis üksi ja lihtsalt omanikuna.

6.08.2019 15:59 (5 kuud tagasi)

Ega KÜ juhatus saakski siin midagi teha, ikkagi vaid teiste korterite omanikud. Teise korteri omanik ise peab politseisse avalduse esitama, et naaberkorteri elanikud ei lase elada ning kirjeldama milles asi. Meil oli üks taoline korter. Naabrid kutsusid välja politsei, mitu korda. Tegid avaldusi politseile. Korteriomanik kutsuti politseisse. Lõpuks saime neist hulludest üürnikest lahti.

hädapätakas 6.08.2019 18:26 (5 kuud tagasi)

Ma kutsun juba mitu aastat. Väga suure osa juhtude peale enam ammu ei kutsugi, sest ise saab osades asjades rahulikumalt ja kiiremini hakkama. Rikutud und ega kuluvat aega see ei päästa, paraku. Korteriomanik välismaal aga on täitsa teadlik, ka kohapealse vaatepildi, inimese enda salgamatu jutu ja isegi salvestuste järgi, mitte väljamõeldiste või kontrollimata kuulduste järgi. Politseist mõnede asjade vastuseid lugedes oli küll mõte, et kas on koos joodud, Afgaanis käidud või mis iganes läheduse või vendlusvorm. Äärmiselt ilmsed ohuolukorrad, vara rikkumised ja ei midagi..

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.