Tulumaks pärandi müügilt

Liisu 6.02.2020 06:10 (3 kuud tagasi)

Tekkis küsimus tulude deklareerimise kohta. Kas peab pärandiks saadud kinnistu müügi pealt tulumaksu maksma, kui eelnev omanik on maa erastanud maareformi käigus.? (TMS§15 4.5).sellest punktist järeldub, et ei pea maksma, samas notar arvas et peab.

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.