Advokaat nõuab raha.

R 20.07.2020 16:33 (3 kuud tagasi)

Nimelt probleem selles üks advokaat,nõuab vanemalt inimeselt laimava kommentaari eest raha.Vanem inimene on 65aastane ja ei oska isegi Sms-vastata ja teda on süüdi mõistetud laimava kommentaari eest.Väidetavalt olevat tema IP-aadressilt need kommentaarid kirjutatud.Eelnevalt pole ühendust võetud nendest kommentaaridest on möödas aasta,mis nõudel kirjas.Ja ähvardatakse kui 10päeva jooksul advokaadibüroole raha ei kanta pöördutakse kohtusse.Inimene kes on üleelanud vähi ja niigi stressis saab sellise nõude kas see on õiglane?Mida peaks edasi tegema kas pöörduma Politsei poole?Advokaadi nime ei saa avaldada muidu võib tekkida jälle probleeme.Kas enne ei peaks olema mingi arutelu või teavitus kui raha hakatakse nõudma?

wetu 21.07.2020 07:01 (3 kuud tagasi)

Te väidate, et isik on juba süüdi mõistetud laimava kommentaari eest. Sellisel juhul oleks tulnud oma vastuväited kohtus esitada, mitte aga pead maa alla peita. Ilmselt on juba ka edasikaebamise aeg otsas ja nüüd polegi muud teha kui see summa ära maksta. See, et inimesel on vähk või stress, ei ole küll mingi põhjendus oma tegude eest mitte vastutada.

ip 22.07.2020 05:24 (3 kuud tagasi)

"Ja ähvardatakse kui 10päeva jooksul advokaadibüroole raha ei kanta pöördutakse kohtusse." Kohtusse pole asi ju veel jõudnudki. Esiteks, 65 a. pole tänapäeval ei vana ega väeti. Teiseks, oma sõnade ja kommentaaride eest peab ta ise vastutama. Kolmandaks, raske haigus ei ole süüd kergendavaks asjaoluks. Inimene ise peab tõestama kas ta ise või keegi teine kirjutas tema arvutist midagi laimavat kellegi kohta või mitte.

Selle teema kommentaarium on suletud. Loo foorumisse uus teema, kui soovid arutelu jätkata.