Tööleping - viivis

Mis arvate 13.11.2018 22:43 (26 paeva tagasi)

Teatavasti seadusjärgset viivist peaaegu polegi, see on lihtsalt nii väike. Kas selline asi oleks okei, kui töötaja ja tööandja juba töölepingus sõlmivad kokku märksa krõbedamas viivises, mis siis oleks töötajale ka teatud kindluse tagamiseks. Või on võimalik ainult see seadusejärgne?

A 14.11.2018 06:20 (25 paeva tagasi) vasta...

Kuna kehtiv töölepingu seadus viivisest ei räägi ning VÕS § 113 on põhimõtteliselt dispositiivne teatud piirangutega, siis võib kõrgemas määras kokku leppida küll. Iseasi kas tööandja on sellise asjaga nõus.

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
__    __    _____     _____      ___    
\ \\ / //  |  ___||  / ____||   / _ \\  
 \ \/ //   | ||__   / //---`'  | / \ || 
  \  //    | ||__   \ \\___    | \_/ || 
   \//     |_____||  \_____||   \___//  
    `      `-----`    `----`    `---`   
                                        

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.