Katseaeg tööandja ühinemisel

Jaan 3.06.2019 17:45 (23 paeva tagasi)

Olin töötanud ühe tööandja juures mitu aastat, st katseaeg ammu läbi. Nüüd ostis teine ettevõtte selle ettevõtte ära, kus ma töötanud olen. Uus tööandja võtab mu tööle katseajaga. On see legaalne? Amet on sama.

Reelika 3.06.2019 19:50 (23 paeva tagasi) vasta...

Ei ole. Mkis ta enam sind tööle peaks võtma kui juba töötad seal?

Reelika 3.06.2019 19:56 (23 paeva tagasi) vasta...

TLS § 112. Töölepingu kehtivus ettevõtte üleminekul (1) Töölepingud lähevad muutumatul kujul üle ettevõtte omandajale vastavalt võlaõigusseadusele, kui ettevõte jätkab sama või sarnast majandustegevust.// Töötaja jaoks selles mõttes ei muutu midagi, tema tööleping kestab vanaviisi edasi. Kui katseaeg juba läbitud, siis nii see ongi..ei mingit uut katseaega enam!

Jaan 4.06.2019 04:59 (22 paeva tagasi) vasta...

Aitäh!

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
            _____                ___    
  ____     |  ___||     ___     / _ \\  
 |    \\   | ||__      /   ||  / //\ \\ 
 | [] ||   | ||__     | [] || |  ___  ||
 |  __//   |_____||    \__ || |_||  |_||
 |_|`-`    `-----`      -|_|| `-`   `-` 
 `-`                     `-`            

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.