Põhipuhkus 2 aastase lapse emana

Liss 23.02.2020 19:28 (1 kuu tagasi)

Tere Tööanda andis puhkuste graafiku kuhu oli kirja pannud, et tohib võtta 14 päeva mitte 28 päeva järjest. Tööaeg meil E-R. Kas nii on õigus tööandjal ise otsustada kui pika puhkuse ma võtan? Kui mul 2 aastane laps kas siis mul polegi õigust kasutada korraga 28 päeva?

noo 24.02.2020 13:10 (1 kuu tagasi) vasta...

Puhkust antakse osadena ainult kokkuleppel, kui kokkulepet pole, siis ongi õigus nõuda korraga kogu puhkust. Laps või selle vanus ei oma siin mingit rolli. 2 aastase lapse emale annab seadus õiguse nõuda puhkust endale sobival ajal. § 68. Põhipuhkuse andmine (5) Põhipuhkus tuleb kasutada kalendriaasta jooksul. Põhipuhkust antakse osadena üksnes poolte kokkuleppel. § 69. Puhkuse ajakava (7) Õigus nõuda põhipuhkust sobival ajal on: 3) vanemal, kes kasvatab kuni seitsmeaastast last;

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
            ______   __   _      ___    
  ____     /_   _// | || | ||   / _ \\  
 |    \\    -| ||-  | '--' ||  / //\ \\ 
 | [] ||    _| ||_  | .--. || |  ___  ||
 |  __//   /_____// |_|| |_|| |_||  |_||
 |_|`-`    `-----`  `-`  `-`  `-`   `-` 
 `-`                                    

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.