Pärandus

Agnes 8.11.2018 08:13 (11 paeva tagasi)

Kas päranduseks saadud raha arveldusarvel pangas kuulub tuluna maksustamisele?

A 8.11.2018 11:23 (11 paeva tagasi) vasta...

Ei, vt TuMS § 15 lg 4 p 1

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
 _    _    _    _    __   _    __   __  
| || | || | || | || | || | ||  \ \\/ // 
| || | || | || | || | '--' ||   \ ` //  
| \\_/ || | \\_/ || | .--. ||    | ||   
 \____//   \____//  |_|| |_||    |_||   
  `---`     `---`   `-`  `-`     `-`'   
                                        

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.