Töötamine lihavõtepühadel.

Rea 14.04.2019 13:11 (6 paeva tagasi)

Tere. Kas 19.03 ja 21.03 on maksustatavad topelt tunnitasuga või mitte?

Reelika 14.04.2019 15:41 (6 paeva tagasi) vasta...

Tere. On. Tulenevalt TLS § 45 lg 2-st tuleb maksta kahekordset töötasu

lisa kommentaar

Aadressi avalikult ei näidata. Täida juhul, kui soovid teavitusi uutest kommentaaridest antud teema piires.

 
  ______     ___     __   __   _    _   
 /_   _//   / _ \\   \ \\/ // | || | || 
   | ||    / //\ \\   \   //  | || | || 
  _| ||   |  ___  ||  / . \\  | \\_/ || 
 /__//    |_||  |_|| /_//\_\\  \____//  
 `--`     `-`   `-`  `-`  --`   `---`   
                                        

Kirjuta siia ülaltoodud tähed.